Seminarium pod patronatem Ministra Klimatu

Wydział Fizyki oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na seminarium pod patronatem Ministra Klimatu i Środowiska pt.
“Aktualne wyzwania związane z realizacją Programu Polskiej Energetyki Jądrowej”.
Seminarium odbędzie się 29 listopada 2021 roku o godz. 9:00 w formie online.

Seminarium odbędzie się zdalnie poprzez platformę do wideokonferencji. Każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny, otrzyma link do platformy i będzie mógł aktywnie uczestniczyć w seminarium, zadając pytania prelegentom.
Dodatkowo w trakcie rejestracji istnieje możliwość zadania pytania do wszystkich lub wybranego Uczestnika panelu dyskusyjnego. Prosimy o wpisanie pytania w formularzu rejestracyjnym z informacją, do kogo jest kierowane. Uwaga – ze względu na ograniczony czas panelu dyskusyjnego zastrzegamy, że tylko kilka, najciekawszych pytań będzie wybranych.

Więcej na stornie Wydziału Fizyki UW.