Pracownicy ŚLCJ i Doktoranci

grupowe2016-small

Imię NazwiskoPokójNumer telefonu* E-mail
(do niekompletnych adresów należy
dopisać slcj.uw.edu.pl)
Tomasz Abraham20955 46209 abraham@
Mariusz Antczak 4955 46049
Eliza Balcerowska 114 55 46114 ebalcerowska@
Andrzej Bednarek 330 55 46330 bednarek@
Anna Błaszczyk-Duda 11055 46342duda@
Tomasz Bracha 12355 46123tbracha(at)tlen.pl
Marek Budziszewski 015 55 46015 budziszewski@
Jarosław Choiński 217 55 46217 jch@
Przemysław Czwarnok 015 55 46015
Mateusz Filipek 211 55 46211
Elżbieta Filutowska21055 46210
Przemysław Gmaj 326 55 46326 p.gmaj@
Andrzej Górecki 32,33 55 46032, 55 46033 gorecki@
Jędrzej Iwanicki iwanicki@
Andrzej Jakubowski 49, 329a 55 46049, 55 46323 ajak@
Piotr Jasiński 49, 222 55 46049, 55 46222 pierr@
Jerzy Jastrzębski 343 55 46343 jastj@
Bartosz Kalisiewicz13555 46135bkalisiewicz@
Wiesław Kalisiewicz 222 55 46222 kalis@
Urszula Kaźmierczak urlop urszula.kazmierczak(at)fuw.edu.pl
Krzysztof Kilian 214 55 46214 kilian@
Maciej Kisieliński 328a 55 46324 kisiel@
Michalina Komorowska 21655 46216 mkom@
Robert Kopik 49 55 46049
Marian Kopka 136 55 46136 mkopka@
Andrzej Kordyasz 329 55 46329, 55 46244 kord@
Michał Kowalczyk 325 55 46325 mkk(at)fuw.edu.pl
Barbara Kowalska
Joanna Kowalska 137 55 46137 jkowalska@
Jan Kownacki 341 55 46241jko@
Wojciech Kozaczka 135 55 46135wojkoz@
Zbigniew Kruszyński 121 55 46121 kruz@
Piotr Krysiak 135 55 46135 krysiak@
Krzysztof Łabęda 222 55 46222 krislab@
Agnieszka Maciejewska 115 55 46115 amaciejewska(at)uw.edu.pl
Kamil Makowski 32, 33 55 46032, 55 46033 makowski@
Tomasz Marchlewski 204 55 46204 marchlewski@
Magdalena Matejska-Minda 207 55 46207 mmatejska@
Jolanta Matuszczak recepcja 55 46000 j.matuszczak(at)uw.edu.pl
Paweł Matuszczak 322 55 46322 matuszczak@
Ireneusz Mazur 18 55 46110, 55 46001 imazur@
Jan Miszczak 121 55 46121 miszczak@
Zygmunt Morozowicz 135 55 46135 zygmunt@
Paweł Napiorkowski 219 55 46219 pjn@
Anna Odziemczyk 110 55 46342 anna.odziemczyk@
Jolanta Ormaniec (Osiecka) urlop josiecka@
Marcin Palacz 206 55 46206 palacz@
Bogusław Paprzycki 222 55 46222 paprz@
Mateusz Pęgier 210 55 46210
Eryk Piasecki 55 46057 Eryk.Piasecki(at)fuw.edu.pl
Wojciech Piątek 215 55 46215 piatek@
Andrzej Pietrzak 49 55 46049
Krzysztof Pietrzak 135 55 46135 pietrzak@
Leszek Próchniak 212 55 46212 prochniak@
Bogdan Radomyski 327 55 46327 brad@
Krzysztof Rusek 112 55 46341rusek@
Olga Saeed Mohamed Nassar 331 55 46331 osteczk@
Justyna Samorajczyk-Pyśk 208 55 46208justyna.samorajczyk(at)gmail.com
Mansi Saxena 207 55 46207 msaxena@
Aleksandra Sentkowska 210 55 46210 sentkowska@
Mateusz Sitarz 204 55 46204 msitarz@
Ewa Sobańska
Mateusz Sobolewski 122 55 46122 sobol@
Krzysztof Sosnowski 123 55 46123
Julian Srebrny 213 55 46213 js@
Łukasz Standyło 331 55 46331 standylo@
Anna Stolarz 137 55 46137 anna@
Lidia Strzelczyk 016 55 46111, 8224038 strzelczyk@
Krzysztof Sudlitz 033 55 46033 sudlitz@
Józef Sura 330 55 46330 sura@
Zygmunt Szefliński 211 55 46211 szef(at)fuw.edu.pl
Łukasz Świątek 209 55 46209 swiatek@
Roman Tańczyk 328 55 46328, 605433695 tanczyk@
Agnieszka Trzcińska 206 55 46206 agniecha@
Andrzej Tucholski 215 55 46215 tucholski@
Andrzej Wiechowski 015 55 46017
Katarzyna Włodarczyk
Andrzej Wojtasiewicz 322 55 46322 wojtas@
Marzena Wolińska-Cichocka 214 55 46214 mala@
Katarzyna Wrzosek-Lipska urlop wrzosek@
Bogumił Zalewski urlop naukowy zalewski@
Magdalena Zawal 114 55 46314 mzawal@
Irena Żejmo 106 55 46106 inka@

(*) W sieci uniwersyteckiej przy wybieraniu numerów 55 xxxxx należy pominąć 55 – wystarczy wybrać xxxxx.

Aktualizacja: 18.12.2016, 21:14